Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жизненият потенциал нараства заради Марс и Луната, а сексът става целебен

Луната е в хармоничен аспект с Меркурий и Марс, които са в съвпад. В благоприятна комбинация са и Венера – Юпитер – Сатурн, а Слънцето – Сатурн са в напрегнат аспект
Ключови думи: астролог, хороскоп,

През първата половина на деня Луната сключва добър аспект с Марс, което ще подпомага динамичното общуване и енергичното емоционално изражение. Нараства жизненият потенциал и активността в действията, пише астрологът Ивелина Пенчева в хороскопа за днес.
„Слънцето днес прави квадрат с планетата Сатурн. Влиянието от аспекта ще се прояви и в следващите няколко дни. Сатурн постоянно се стреми да налага някакъв ред, да структурира дейността, да планира, да създава предписания. Може да се опитат да ви наложат дисциплина или да проявят към вас нетърпимост. Планетната енергия може да доведе до нарушаване на човешките права. Неподходящо за общуване с родители и по-възрастни хора“, предупреждава астрологът.
„Луната е в знак Рак от 01:13 часа. Това време може да посветите на семейството и децата си. Уязвим е стомахът, да се избягват хирургически намеси в тази област. Благоприятно за операции на краката, коленете и сухожилията. Уязвим е дванадесетопръстникът. Добре е да се намали алкохолът, наркотиците, а плодове и зеленчуци да се мият старателно“, съветва Ивелина Пенчева.
„24 лунен ден, който започва в 00:39 часа, е активен и доста силен енергийно. Добър ден за контакти и завързване на познанства, съпружески отношения и любовни срещи. Можете да пътувате, да започнете нещо важно. Планове най-добре да не правите, а да живеете по свободен график доверявайки се на интуицията и случая“, препоръчва астрологът.
„В този ден в нас се пробуждат скрити сили. Не бива да се злоупотребява с тях и да се изразходват резервните възможности на организма. Трябва да се използват само за съзидателни цели. Можем да заложим фундамент за нови големи дела или да дадем второ дихание за продължаване на започнатите вече. Не се страхувайте от рискове и нови промени“, съветва Ивелина Пенчева.
„Болести, започнали в този ден, не са опасни и не оставят последици. Препоръчва се активно да се работи върху здравето, да се пият отвари, да се правят разходки в природата, да усетите енергията на стихиите, да се изкъпете в хладна вода и да ви “прочисти” вятърът“, добавя астрологът.
„Този ден е за уединение на влюбени сърца.  Активира се мъжката сексуална енергия и трябва да се изразходва, ако не по предназначение, то чрез физическо натоварване. Инициативата трябва да идва от мъжете“, обяснява Ивелина Пенчева.
„Благоприятно е за съпружески отношения и за укрепване на отношенията, за зачеване на деца. Сексът в този ден изцелява“, добавя астрологът.
Според нея, сънищата през това денонощие показват достатъчно ли сме силни и здрави, реализираме ли се в любовта и в творчеството.  „Ако са приятни, всичко е наред. Ако са оставили неприятно усещане, значи изпитвате неудовлетвореност и застой в творческата и сексуалната енергия“, обяснява Ивелина Пенчева.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Сподели, че е унижавана В младежките години  Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана
Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС Те са най-добрите в "Ергенът"... Относно готвенето
Сигнал до Флагман.бг: Голяма опасност ни дебне на пътя Бургас-Малко Търново Изсъхнали дървета може да паднат върху коли Свлече се като прострелян Виктор Русинов се превива от смях в "Ергенът", падна дори на земята
Зловеща катастрофа в страната Един човек загина, има и ранени Тя даде страхотен пример Млада българка със заявка да се превърне в световна хегемонка
Зеленски с тревожен коментар за войната Президентът на Украйна: Краят й е много далеч Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза "Шипченската епопея е най-славната страница от нашата история", смята Цанко Цанков
Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия "Хората вече започват да се притесняват като излизат на разходка", сподели Яво Божилов Ад на "Тракия" Верижна катастрофа и 10-километрово задръстване