Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Симеон Дянков с шокиращо предложение за заплатите на учителите! (ВИДЕО)

Ключови думи: симеон, дянков, учителски, заплати
Като структура бюджетът е добре направен. Не само е добре структуриран, но и добре върви като изпълнение. Това заяви бившият финансов министър Симеон Дянков в ефира на БНТ.

Ако бях аз финансов министър в някои области бих бил по-структуриран. Например говори се за 15% увеличение на заплатите на учителите. Аз бих им дал 50%. Може да е изненада за финансист, че прави такова предложение. Но това ще е сигнал, че нещата вървят, уточни Дянков.

"Знам, че един финансов министър не би дал такова увеличение. Вероятно аз ако бях сега министър също нямаше да го дам", каза още той. Дянков разкри, че за последен път се е чул с Борисов преди около 3 седмици.

"Но тогава още не бяха определени министрите и не можех да правя коментари. Аз от дълги години живея извън България и внимавам в коментарите, но някои то от темите като демографията и здравеопазването, знаете и аз смятах, че имаме пропуски в тях", каза още той.


6
Коментара по темата
6.
опарена
12.05.2017 21:39:39
ако е до Дянков ще включи към заплатите клас прослужено време и ще го отчете като увеличение на заплатите с 36% както направи със заплатите на държавните служители нали и даскалите са с много стаж и ще отчете увеличение
5.
lui
12.05.2017 13:47:57
ti sebe si ne mojes da opravis kamo li daskalkite..ei misok i smenik..samo kradci i mosennici v bg. samo omraznaxte ni...zasto do sega gerb nisto ne napravixa do sega.....
4.
Наджие
12.05.2017 11:44:16
Ти с този женски глас не си способен да изпълниш съпружеските си задължения, а си тръгнал даскалиците да ги оправяш.
3.
Ха ха ха
12.05.2017 09:53:53
Да не повярваш от бедната пица такива предложения ! Абе като излязат от вкастта и почват с обещанията :)
2.
ТУШ
12.05.2017 09:23:07
Внимавал с коментарите!!! Тоя не е у ред!: " Ако бях аз финансов министър ...... Например говори се за 15% увеличение на заплатите на учителите. Аз бих им дал 50%. Може да е изненада за финансист....." И по-нататък: "Знам, че един финансов министър не би дал такова увеличение. Вероятно аз ако бях сега министър също нямаше да го дам" ТУШ!!!!!!
1.
Dqnko
12.05.2017 09:20:30
Na koi na 4asnite uni versiteti li ye dava6 ot darjavata bahti amerikana
  Добави Коментар
При работа на смени: Възнаграждението за положен нощен труд включва ли се при изчисляване на размера на обезщетението при пенсиониране? Често се случва – работодател, дали от незнание или нарочно да се опитва да ощети свой служител България и Полша създават нова мрежа за туристическо сътрудничество в рамките на Инициативата „Три морета“ Българската делегация взе участие в дискусии за икономическото и инфраструктурното развитие на региона
Царево ще има нова скулптура край морето – проектът на Никола Колев ще вдъхновява поколенията С г-н Никола Колев работим по тази идея - кът, на брега на морето в кв. Василико, до който да се спреш и да усетиш времето, да се замислиш за живот, подчерта кметът Марин Киров Почина легендарен певец от 80-те години Five Star издават дебютния си албум Luxury of Life през 1985 г., последван от Silk and Steel през 1986 г.
Николай Димитров: Основно обновяваме инфраструктурата в населените места на община Несебър Ето по какво се работи Само за 5 дни близо 90 000 се възползваха от предварително попълнените данъчни декларации Преди да потвърдят попълнената декларация, е важно потребителите да я прегледат внимателно, да я допълнят или коригират, ако това е необходимо, след което да я подадат
Звездата Мария Бакалова на премиерата на “Триумф” в Бургас Възпитаничката на НАТФИЗ “Кръстьо Сарафов” Мария Бакалова е първата българска актриса с номинация за “Оскар”, която получи през 2021 за ролята си във филма “Борат 2” Световният №1 Джъд Тръмп идва в България за WINBET Snooker Special Закупилите VIP билети ще имат уникалния шанс да се срещнат с Тръмп и Лисовски, да се снимат с тях и да получат автографи на специални коктейли преди спектаклите
Нова държава се появи на Балканите Баня Лука е нейната столица  Румен Димов: Търсим положителен резултат срещу Спартак (Пд), не сме постоянни в изявите си Ще търсим положителен резултат от двубоя, защото на нас това трябва да е заложено – това е нашето ДНК, каза Димов
Жечо Станков акцентира на ядрената енергетика в разговор с шефа на Американското посолство у нас Министърът на енергетиката представи напредъка по изграждане на 7 и 8 блок в АЕЦ „Козлодуй“ БРУТАЛНИ КАДРИ 18+: Ето ги насилниците на животни, арестувани от ГДБОП Извършителите са изградили международна престъпна мрежа за разпространение на ужасяващите си деяния в нета