Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кметът на Созопол Панайот Рейзи: Подписахме договор с Нефтохимик, наемът е 6 хил.лева на мач

Панайот Рейзи изгради стадион-бижу в Созопол и ще е горд да посрещне Нефтохимик
Ключови думи:
Нефтохимик е подписал договор с Община Созопол за използването на стадиона, но той ще влезе в сила от следващия сезон, каза току-що пред Флагман.бг кметът на Созопол Панайот Рейзи.

Той разкри, че контрактът е подписан тази сутрин в кабинета му. Предложена е цена от 6 хил.лева на мач, което е доста по-приемливо в сравнение с искания наем за стадион „Лазур“.

Панайот Рейзи обаче уточни, че договорът е за следващия сезон, а не за настоящия. Той е приложен в документацията за лицензиране на клуба. Ако се наложи обаче ще влезе в сила и от тази пролет.

„Знам, че имат проблеми на стадион „Лазур“, не съм запознат в детайли, но ако не ги решат сме готови да ги посрещнем тук. „Созопол Арена“ е лицензиран и отговаря на всички изисквания. Ще сме гостоприемни домакини“, каза Панайот Рейзи. В договора има клауза за анулиране по желание на „Нефтохимик“.

Припомняме, че вероятността Нефтохимик да се изнесе от стадиона е изключително голяма, защото собственикът на стадион "Лазур" "Спортс пропътни мениджмънт" поиска непосилно висока цена за наем.(ВИЖ ПОДРОБНОСТИ)
14
Коментара по темата
14.
Бургс
28.02.2017 18:31:24
Панайоте ,тези ще те изпържат-никога нищо не плащат!
13.
До Лимонаден Колю
28.02.2017 18:29:11
И ти обеща .че ще се събирате по 10000 на мач,а не можем да продадем 500 билета!Ми те на Черноморец в Областната имат повече...
12.
Efendi
28.02.2017 16:25:00
Това е поредния АБСУРД,дори и само на теория,защото все още вярвам че няма как да стане на практика,няма как да е финансиран от община Бургас,а да играе в Созопол,вярвам че колкото и глупави да са в общината,чак такива идиоти не са
11.
Лимонаден Кольо
28.02.2017 14:58:02
Естествено,че кмета ни е виновен,нищо че в момента сме на негова издръжка,а се биехме в гърдите,че ще се оправяме сами.Той е виновен,че построихме стадион ама само на приказки.Той е виновен,че последния път като бяхме в А група гарантира пред БФС,за да започнем сезона,че уреди да се върнем на стадиона и че не ни потърси отговорност,че с общинските пари за школата се издържаше отбора в А група.Няма да споменавам,че се направихме на тарикати и не си платихме наемите.Та както виждате кмета е виновен.
10.
Бургазлия
28.02.2017 14:45:01
Хайде на новата бензиностанция на Марешки в Победа,нафта по 1.80,Да ни е честита новата придобивка.
9.
Български език
28.02.2017 12:43:27
Голяма свобода на словото е да е триете коментари, в които ви правят забележки за правописни грешки да си ги коригирате след това! А под заглавието оправихте ли? Флегмани!
8.
И мен ме боли No 7
28.02.2017 12:19:37
И да съм честен, боли ме хуя за тез тъпаци некадърници.
Под терасата ми да играят няма да изляза да ги гледам.
7.
Г7
28.02.2017 12:12:02
Като юноша на клуба ме боли много от случващото се.Футбола в Бургас умря!Не може на мачовете да ходят по 200-300 души.А сега вече и единственият ни професионален отбор няма да играе у дома.За ДЮШ не е проблем,че тренират на различни места,така е било винаги.И едно време си тренирахме в Д.Езерово,Българово или Каблешково.
6.
na duzpata
28.02.2017 12:11:46
Ало, НИСКИЯТ ГЪБАР, сърнички сънуваш ли....?
5.
Fifi
28.02.2017 12:07:37
IZTARGUWAHA NI DWATA STADIONA I STARIQ KMET I TOZI MOESHENIK.MAMICATA IM
4.
Синя акула
28.02.2017 12:04:36
Тва отборче и в Пънчево му е много да играе.
3.
Бай Чеп
28.02.2017 12:04:24
Бургас-един западащ град с нови пасарелки,сини зони и нов градски транспорт на кредит...
Пляскайте и викайте "Ура"..
2.
koi
28.02.2017 11:59:37
nqma zna4enie kade igraqt!i bez tova nikoi ne hodi na ma4ovete im!
1.
До Кмета
28.02.2017 11:49:24
Кмете Николов, нещо да кажеш по въпроса? При два стадиона в Бургас, мачовете да се играят в Созопол, а децата да тренират и играят в Долно Езерово, Българово и Камено...
Кмета "Слънце" на ГЕРБ! Безхаберници и мошеници!
  Добави Коментар
Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Единната валута прави рязък завой Ошишка се с корем и огромна задница, какво става Тита изглежда покъртително, феновете й се притесняват
Варна ще е домакин на уникална изложба за книговезане и скрапбукинг Националната изложба "Наследство в корици" ще отвори врати в галерия "Арт салон Радио Варна", където посетителите ще могат да се докоснат до едно от най-фините изкуства – книговезането и скрапбукинга Певицата Вая: Не съм шофирала с 300 км/ч, аз съм страхлива Свалих видеото от платформа за клипчета, не бих карала с бясна скорост, защото съм страхлив шофьор, посочва фолкаджийката
Просто изсипете какаото в топла вода и турската рецепта за сладки е готова Приготвят се много бързо 23-годишен заплаши с убийство баща си, арестуваха го Нападението е станало в Горна Оряховица 
Нова мода в имотите и защо панелките поскъпват Годишният растеж на индекса на цените на жилищата (ИЦЖ) се ускори до 16.5% Лунен календар за март 2025 г: Внимавайте какво правите на тези дати Има точно определено време, в което трябва и не трябва да посетите фризьора
Никога не правете това с нови дрехи, за да не привлечете неприятности и беди в живота си Ако имате нови дрехи, които никога не сте носили, тогава не се препоръчва да ги продавате или давате на други хора Ако имате един картоф, добавете само още 2 съставки и ще сготвите нещо божествено Непременно опитайте тези картофени мекици
Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Досега длъжността „губернатор“ е била поверявана само на кардинали Безпрецедентен успех за три зодии през март Със смяната на сезоните, всички области на живота ще претърпят обновление, от професионални дейности до личен живот и здраве