Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ради Найденов ще е външен министър, Гълъб Донев - социален

Гълъб Доне
Ключови думи:
Дипломатът Ради Найденов, бивш началник на кабинета на премиера Сакскобургготски, ще бъде външен министър в служебния кабинет,  твърди Епицентър.бг

Гълъб Донев, който бе зам.-министър в кабинета на Борисов, ще бъде социален министър в кабинета, реден от Радев. В последния момент е отпаднала е кандидатурата на Христина Христова, към която е била отправена оферта и тя е дала съгласието си още в края на декември. Тази сутрин Христова е получила обаждане от кабинета на президента, че поради промяна на обстоятелствата, кандидатурата ѝ е отпаднала.

Интересното е, че Гълъб Донев е завършил Висшето военно-въздушно училище "Георги Бенковски", също като президента Румен Радев.

В момента в президентството влезе Екатерина Михайлова, за която веднага тръгна слух, че ще става правосъден министър. Тя е бивш зам.-председател на НС, лидер на СДС и депутат от ДСБ. В момента е университетски преподатаветел.

При държавния глава вече е Кирил Ананиев, сочен като единствена засега кандидатура за финансов министър. Към сбирката се присъедини и актьорът Рашко Младенов, върху когото се е спрял изборът за министър на културата.

Пламен Узунов, бившият шеф на полицията в Пловдив, в 15.20 влезе в президентството. За него е сигурно, че ще поеме вътрешното министерство.

Узунов е бивш директор на ОДП – Пловдив. През август 2015 г. той бе отстранен от поста от вътрешната министърка Румяна Бъчварова. Формален повод бе скандалът около разследването на катастрофата на бул. "Никола Вапцаров", където 24-годишният шофьор Милан Дивеков уби на място 63-годишният Димитър Димитров. Според неофициална информация причината за уволнението е остро неразбирателство между Узунов и ръководството на МВР.
1
Коментара по темата
1.
RIP
25.01.2017 00:23:04
Браво на шофьора генерал за служебният кабинет с министри на СИМЕОН-КОСТОВ-БОРИСОВ.
Така им го тури на комунягите че ми стана хуууубаво.
  Добави Коментар
Една от три жени между 18 г. и 60 г. страда от липса на интерес или удоволствие от секса Проблемите във връзката - неразбирателствата, липсата на комуникация и на внимание може да намалят желанието за секс у жената Зодиите, които ще получат мечтано предложение преди края на февруари 4 зодии ще се радват на положителни оферти
Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден Националният празник ще бъде отбелязан по незабравим начин в Бургас „Щастието на французойката“: торта суфле без печене Всички любители на сладкото са луди по нея
Сигнал до Флагман.бг: Страшна измама с прахосмукачки Dyson и Техномаркет (СНИМКИ) Направена е фалшива страница от името на веригата, от която мамят наивници Ако искате я наричайте модерна мусака, ако искате руло от картофи - всичко му отива на това изкушение Приготвя се с евтини продукти, подобно на класическата мусака с картофи
Просто изсипете пакетче мая в пералнята и решете този проблем Опитните домакини заместват купешката белина с мая за хляб Усложненията от грипа идват седмица след него Това се случва основно при пациенти с компрометиран имунитет, както при бременни и кърмачета
Обявиха най-странната обществена поръчка. 9,2 милиона лева за конете на спецченгетата Пусната е от Столичната дирекция на вътрешните работи Имахте ли необичайно главоболие и неразположение? Подгответе се за още! Ударила ни е силна магнитна буря, предстои още
Атанас Зафиров: БСП ще има зам.-министри в три ведомства  Филип Попов ще бъде зам.-министър в МВР от БСП Слагам 2 подправки от кухнята на мястото на праха и пералнята се чисти от всички боклуци с едно пускане Този метод ще я спаси от счупвания, запушвания и други замърсители