Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Заслужено признание: Кметът на Симитли е кмет на десетилетието

Апостол Апостолов или просто Поли
Ключови думи:
Не на годината, не на петилетката, а на цялото десетилетие е кмет Апостол Апостолов, градоначалник на Симитли, информира сайтът симитли.инфо. Статията на изданието е озаглавена с гордото "КМЕТЪТ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО Е НАШИЯТ, ПОЛИ".

Апостолов доби изключителна популярност надлъж и нашир в цяла България след пиянски изпълнения на шефа на пътностроителната компания "Агромах" Методи Бачев, който на събор на мегдана на село Черниче на всеослушание обяви, че "кметът на Симитли е е**л Бойко Борисов".

Впоследствие кметът Поли отрече да е имал каквито и да е интимни ласки с министър-председателя, но "вестта" се разнесе бързо и стана обект на оживени дискусии в социалните мрежи. Скандалното изявление имаше и чисто парично измерение - фирма близка до "Агромах" загуби спечелена обществена поръчка за 1,5 милиона лева от АПИ. 

Ето какво още ни съобщава симитли.инфо:

"Апостол Апостолов, кметът на община Симитли е кметът на десетилетието. Респектиращото и задължаващо го отличие е от гражданите, зрители на телевизионния формат „Кметовете на България”. Статуетка „Кмет на десетилетието” му бе връчена по обяд лично от продуцента на предаването на телевизия „Евроком” Снежана Драмджиева".

Цитиран е и награденият.

„Вече повече от десетилетие работа, желание за работа и инициатива на мен и моя стабилен екип – това е заслужило това високо отличие. Разбира се доверието на жителите на общината и подкрепата им, на която разчитаме от 2004 година. Вярвам, че за повече от десетилетие начело на общината всеки се е усетил по-добре, по-уютно в дома си, в дома ни – община Симитли“,казва Апостолов.
3
Коментара по темата
3.
Момата
12.01.2017 12:47:13
Защо и по кой закон фирма спечелила законно обществена поръчка губи същата заради някаква пиянска изцепка? Това значи ли, че в България продължава да действа телефоното право.В крайна сметка едно е ясно генерал Тиквоций Великолепни е единственият ебан генерал в цялата българска история.
2.
Арагорн
12.01.2017 11:59:52
Малко е! Трябва да бъде избран за кмет на хилядолетието!
1.
Арагорн
12.01.2017 11:59:52
Малко е! Трябва да бъде избран за кмет на хилядолетието!
  Добави Коментар
ЦСКА зарадва феновете си Отборът напредва със стадиона Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Това обаче не важи за блоковете, които вече са кандидатствали и са одобрени
Шампион по оцеляване Костенурка оцеля 10 години под облицован под Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента В момента депутатите продължават работа с парите за НЗОК
Изключително талантлив младеж се бори за живота си Неприятна новина от Бразилия От Кремъл с тежки думи Дмитрий Медведев говори за войната
Българин с фурор на СП Нов златен медал за... От ЦСКА изригнаха "Цяла България стана свидетел на пореден акт на насилие срещу футболист на ЦСКА", гласи позиция на клуба
Уволниха дисциплинарно полицая, стрелял по студенти в Плевен Казусът стана широко известен "Той е единственият правилен избор за..." Хасан Исаев подкрепи Гриша Ганчев
Правят ново звено в "Гранична полиция" заради мигрантския натиск Още една нова дирекция пък ще отговаря за престъпността и контрабандата през държавната граница Фатална катастрофа в страната, почина млад мъж Загиналият пътувал в лека кола заедно с 25-годишна жена и бебе