Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Благотворителен базар в Несебър събра средства за деца в нужда

Ключови думи: николай димитров, несебър, благотворителен базар, флагман
Благотворителен базар под надслов "Подари Коледа" в Несебър събра 4059 лв. за деца в нужда. Събитието се проведе този уикенд в морския град.

Парите ще бъдат разпределени между 20 деца в нужда. Благородната проява се състоя в новата част на града - в двора на Демонстрационния  център на занаятите. Там в продължение на три дни се предлагаха с благотворителна цел ръчно изработените подаръци, коледна украса и картички, вкусни гозби и специалитети, пити и сладки изкушения, мед и медни продукти, сувенири, плетива и др.

Проявата бе  открита в петък, като от името на кмета на Несебър Николай Димитров и от името на председателя на Общинския съвет Румен Кулев, приветствие поднесе Златин Чаушев, началник-отдел „Несебър- Световно наследство“. В словото бе отправена благодарност към всички участници в базара, които са съпричастни към хората в нужда и са готови да им помогнат.


В благотворителната коледна инициатива участие взеха: ОДК – Несебър, състави към НЧ „Яна Лъскова - 1905” (ФФ „Българка“, „Македонка“, Хор за градски песни „Блян“ и Хор за гръцки песни „Месемврия”), Камарата на занаятчиите –Несебър, ТФ „Заря”, Гръцко дружество – Несебър, Общинска организация на съюза на инвалидите – Несебър, МКББ „Тодор Александров” - Несебър, Руски хор към местната структура на НД „Русофили“, Общинска организация на движение „Русофили“ – Несебър, баничарници „Вито“ и приятели. За празничното настроение на посетителите и участниците в базара бяха организирани различни концерти в коледно украсения двор на Демонстрационния център на занаятите, където за  втора поредна година се организира събитието.


0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Европа боготвори този зеленчук, а у найс той е в тъча Пащърнакът е пълен с витамини, влакнини и ползи за храносмилането и имунитета Гласът на „Биг брадър“ Илия Георгиев пребори смъртта Докато е на участие в родното Велико Търново, Илия усеща проблем в сърцето и остри болки в гърдите
Остава начело на националите Селекционерът оттегли оставката си  КСА ,,Нафтекс 2024" получи блага вест в деня на Благовещение Спортния клуб по акробатика получи така чаканият лиценз!
Супер камери ще ни ловят и глобяват за ровене в телефона зад волана В германската провинция Райнланд-Пфалц вече действат такива камери с цел превантивен ефект Почина авторът на "Дневниците на вампира" Официалните книги бяха адаптирани за телевизия през 2009 г. и шоуто стана любимо на тийнейджърите през осемте си години
ДПС на Доган: Честит празник, скъпи братя и сестри мюсюлмани ДПС-ДПС с категорично послание за вяра, толерантност и национално единство Защо времето се движи "по посока на часовниковата стрелка" - а не наобратно Оказва се обаче, че това не е продиктувано от някакъв фундаментален закон на физиката или пък от психологическото ни възприятие за време
Какви са цените на нивите Наблюдава се и промяна в нагласите на купувачите, като някои корпоративни инвеститори и земеделци станаха по-селективни, а други изцяло се оттеглиха от пазара, очаквайки стабилизиране на цените Важно за пътуващите към Приморско От 31 март до 4 април движението по път II-99 между Приморско и Китен ще е поетапно в едното платно за премахване на крайпътна растителност
Регистърът за педофили ще заработи до три дни, обеща вътрешният министър Митов добави, че МВР е на финален етап в разработването на системата Със земеделски дрон ще пръскат срещу комари над бургаските езера Опитът от миналата година показа, че дронът е изключително ефективен вариант за извършване на такъв вид обработки над биотопните бургаски зони