Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Майката на Тодор: Синът ми е жив, стана коледно чудо

Ключови думи:

Ето какво каза майката на Тодор минути, след като стана ясно, че синът й е открит жив и здрав. Жената не криеше вълнението си и призна, че много се е страхувала и още не може да повярва на радостната новина.
Слава Богу, че синът ми е жив. Това е коледно чудо, това е най-големия подарък за идващите християнски празници. Не ме питайте какво преживяхме с баща му. Всяка вечер като се завивах с топлия юрган, плачех и си казвах, че синът ми е в снега, мислех си че  някъде измръзнал. Жена му Деница се опита да ни пощади, да скрие в началото от нас за изчезването му. Преди малко аз и съобщих добрата новина, че е жив. Тя също се разплака, не можеше да повярва. Две дечица имат. Той си е такъв, обича много природата. Често излиза в планината, освен това има две лодки, ходи сам или с приятели да плува по Дунав.

Това коментира пред БЛИЦ и се разплака от щастие Благовесна Владимирова-майката на Тодор от Русе, който изправи страната на нокти с изчезването си. Развълнуваната жена сподели, че първото нещо, което ще каже на сина си когато го види, е „Обичам те”, после ще му се накара и ще му прости за тревогите, които и е причинил.

Майката благодари на всички спасители и съпричастни хора, които в продължение на няколко дни издирваха сина й. Както съобщихме, Владимиров загуби обхват на телефоните на 12 декември сутринта, когато се е чул за последно със свой приятел.

Над 30 спасители и военен хеликоптер и днес го издирваха. В момента той се намира в хижа „Васил Левски”, не е ясно дали изобщо ще слезе или ще продължи с екстремната си екскурзия. Днес той се е  появил случайно на хижата, защото чул хеликоптера и защото му свършила газта в бутилката.
4
Коментара по темата
4.
бива ли?
17.12.2016 22:02:32
Бива ли толкова психари в тая държава? Да си плати всички разходи по издирването му и чак тогава да направи следващия преход в планината!
3.
ОЛИВЪР
16.12.2016 20:40:10
сега да плаща за разходите по издирването
2.
чалгаджии,
16.12.2016 19:23:02
Пуснете си Азис и онанирайте.Не се занимавайте с Тодор-не сте му на нивото...
1.
/??!!
16.12.2016 19:18:15
Къде ви бръкнаха,че Тодор е по различен от вас а?...
  Добави Коментар
Прекръстиха Иво Аръков на Каръков след три греди в Hell`s Kitchen Актьорът сподели, че се притеснявал да не вдигна топката и да уцели флага на Тайланд, за да не му се наложи да готви нещо азиатско  Български град се тресе В баскетболна истерия
Каза много важни думи Свързани с Космоса и "Дракон" Изненада американската полиция Тюленче реши да се разхожда далеч от водата
Румен Радев: Само единни ще съхраним България в глобалния смут, онази светла република на Левски С болка трябва да признаем, че ние сме разделен народ във време разделно и това е опасно, предупреди президентът Светлана към шеф Ангелов: Не ме наричай повече Гущерова, защото вече съм свободна Тя обеща да каже на боса на Hell`s Kitchen насаме дали има в живота й друг
Петя Точева пое голям риск и готвачките размазаха сините в Hell`s Kitchen с 12:0 Ако бяхме загубили, си заминавах от шоуто, но за жалост на някои ще остана още дълго време да ги дразня, сподели гимнастичката от Бургас  Почина внезапно От инфаркт
Събра погледите на 60 години Кортни Кокс е в отлична кондиция Бургазлия разказа на премиера за фурора си в Полша Цанко Цанков отвя конкуренцията на Световна купа
Нови силни трусове до България В Санторини е много опасно Машинист загина при катастрофа между товарни влакове Има българска следа