Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

5 златни медала за бургаския полицейски клуб по карате от турнир в Скопие

Бургас бе представен от осем състезатели от Централен Полицейски Карате и Джу Джицу Клуб
Ключови думи:

В традиционния турнир по джу джицу «Скопие Оупън», провел се преди дни в гр. Скопие, Република Македония, участваха 25 клуба от десет страни. Бургас бе представен от осем състезатели от Централен Полицейски Карате и Джу Джицу Клуб, които завоюваха 5 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медал.

Безспорно впечатление направи представянето на Владимир Гайдаров и Димо Стоичков. Двамата състезатели за пореден път спечелиха златните медали в две възрастови групи в дисциплината Джу Джицу дуо система, а от своя страна Гайдаров спечели и първото място в дисциплината файтинг в категорията си. Така представителя на бургаския клуб стана единствения състезател на турнира с три златни медала.

При юношите в дисциплината файтинг Валентин Георгиев в категория до 60 кг. и Велико Ламбов в категория до 73 кг. стигнаха финала, но след оспорвани срещи останаха със сребърните медали. При мъжете в дисциплината Дуо сустема треньора на отбора Венилин Русинов заедно с Яни Русинов категорично завоюваха първото място. За тях това беше първо представяне в тази дисциплина.
В системата файтинг при най-тежките + 94 кг. състезателя на бургаския клуб Милен Джиналийски беше най-лек в категорията и след няколко тежки срещи се окичи с бронзовото отличие. В една от най-интересните категории на турнира до 94 кг. полицейският клуб имаше двама представители - Яни Русинов и националния състезател на България - Стоян Петков. След много силно представяне и неубедителни съдийски решения Яни Русинов остана на 4-то място.

От своя страна Стоян Петков безпроблемно се качи на 1 място на почетната стълбичка. За него това беше предпоследна проверка преди предстоящото в края на м. ноември Световно първенство по джу джицу в Полша, където очакванията за медал, завоюван от Петков са реални и големи.
1
Коментара по темата
1.
iliq genov
13.11.2016 13:03:37
:) bravooo manqciii sc samurai
  Добави Коментар
Тежка катастрофа в София Колите са изпотрошени Министерството на туризма представи България на много голямо туристическо изложение В Дания
Борисов с извънреден ход след екшъна на "Възраждане" на пъпа на София Осъждаме политическата агресия и риторика, която подменя политическия дебат и въвежда в заблуждение общественото мнение по отношение на членството на България в Еврозоната, посочват от партията на Борисов Карлос Насар разкри мечтите си и обяви: Господ винаги ме среща с правилните хора Когато скъсах ахилес, от федерацията спряха да ми вдигат телефона, обяви олимпийският шампион
Искате бели зъби? Лесни начини да ги постигнете в домашни условия Едва ли има някой, който не би искал да има красива усмивка, на която всеки да се възхищава Огромен проблем пред Южното Черноморие Южното Черноморие е поставено под риск да остане без питейно-битово водоснабдяване през летните месеци
Напрежение на протеста на "Възраждане", има пострадали Какво се случва в София? Костадинов: 10 хиляди българи се борим за свободата на другите 6 490 000 Ето какво твърди политикът
Ранени полицаи и арести на протеста на „Възраждане” "Възраждане" запали чучула с лицата на видни европейски лидери в центъра на София. Това съобщиха от пресцентъра на партията "Погребаха" го Фалшива новина стресна феновете на Захари Бахаров
Масови фалити на производители заради олио от Украйна В момента цените на външните пазари са ниски, на вътрешния също не се наблюдава покачване, въпреки поскъпването има на всички стоки Жали 10-годишна присъда за убийство, бил невинен През 2023 година той уби приятеля си Тони Тоневски