Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зрелищна акция в Черноморец! Сгащиха бургаски младежи с дрога

Аверите обикаляли курорта с Мазда
Ключови думи: арест, черноморец, бургас, бургазлия, бургазлии, дрога, марихуана, флагман
Арестуваха зрелищно бургазлия с дрога в Черноморец. Сцената се е разиграла вчера около 17,20 ч. на ул. "Оборище", когато 22-годишният К.К. от Бургас обикалял курортния град с аверчетата си.
Полицаите спрели за проверка "Мазда 323", управляван от 20-годишния Р.А., с когото освен К.К. се придвижвал и 21-годишния Д.У. - всички от Бургас. 

При проверката в К.К. е намерен и иззет станилов свитък с марихуана. Бургазлията е задържан за 24 часа. Работата по случая продължава от служители от РУП-Созопол.
12
Коментара по темата
12.
Аверчето
11.09.2016 12:55:41
Аз ще ти е*а и некадърните "журналисти", Касабова!
11.
Свилен
11.09.2016 10:43:11
Ще има още много сгащени
10.
Бизнесмен
11.09.2016 04:12:25
Дилърството е за некадърните. Успелите хора създаваме творения и градим от нулата. Всички умни путки ще го разберат тва. Останалите да бягат при селяндурите дилъри!!! :) :)
9.
Вашко да Гама
11.09.2016 04:08:28
Жени и Стойо - гейове. Никви мъже не са тия. В 21 век мъжете развиват бизнес, не са тъпи дилъри. Тва е за малоумните.
8.
Митьо лайното
10.09.2016 22:30:12
Единият младеж е дебелият татуиран грозник Евгени! Гадната Женя, братът на оня лайнар Костов!
Жена, пардон, Женя! Където те набарам, ще те бия и еба заедно с оня другия дебил, брат ти Стойчо!
7.
Мохабет
10.09.2016 22:09:11
За зрелищна акция трябва да има зрители,бе, серсеми прости! В момента обстановката в Черноморец е като в уестърн- в пустоща се търкалят тръни и Ламбов.
6.
Актуален Информатор
10.09.2016 21:51:12
Више кво... дайте да не си губиме времето с тия глупости. По-добре пуснете новина за младеж дето не е имал вземане даване с наркотици. Айде малко по-сериозно. Сякап сме в комунизма да му еба майката.
5.
Диян Тончев Камбаната
10.09.2016 21:08:45
До3 и 4

Да го духате кучки.
4.
Малкото мляко и малкия руснак
10.09.2016 20:52:35
Ej Kambana ebana skoro sheti ebem majkata i sheti s4upim zabite pederaz smotan.Pak li iskash da gniesh v pandiza ve pomiar.Ako ta vidim v Med.Rudnik she te iznasilim pomear
3.
бахура от брестовене
10.09.2016 20:52:23
Камбана като те опъна на задна камбаните ми ще те бият по бузките.
2.
Диян Тончев Камбаната
10.09.2016 20:48:19
Аз не съм травестит, аз съм хомосексуалист.
1.
Файтьра от Меден Рудник
10.09.2016 20:39:19
А кога ще арестуват Диян Тончев Камбаната мрьсния травестит.До когаще трови децата с дрога.Да ми яде хуя и лайната
  Добави Коментар
Мъж е убит, а двама полицаи са ранени при нападение с нож във Франция За пръв път Макрон нарече случай от този тип с истинското му име - ислямски терористичен акт  Ето как ни лъжат с филтриращите кани за вода Рекламираното пречистване на чешмяната вода от всички замърсители с тяхна помощ се оказва невярно
Задължителните документи за автомобила, ако ще пътувате с него зад граница Всички европейски граждани имаме право на престой в друга страна от Европейския съюз до 90 дни без да се налага да изваждаме виза или други документи Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция
Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин
Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това
Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г. Трагедия във Франция Във френските Алпи
Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко... Провал за България В старт на биатлона