Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

МВР: Убийството на мъжа Анита Мейзер – „по непредпазливост“?

Извършват се много действия по разследване и оперативно-издирвателни мероприятия
Ключови думи: анита мейзер, флагман, варна, убийство, николай димов
Много е вероятно убийството на 40-годишният културист и бивш охранител Николай Димов във Варна да е станало по непредпазливост, съобщи директорът на Националната полиция главен комисар Христо Терзийски пред БНР.„Колегите от Областна дирекция на Варна, съвместно с отдел „Убийства“ при Главна дирекция „Национална полиция“, работят активно.

Извършват се много действия по разследване и оперативно-издирвателни мероприятия. Има напредък по случая и мисля, че в най-скоро време с колегите от Окръжна прокуратура – Варна ще обявим резултата от този случай. Много е вероятно убийството да е станало по непредпазливост“, обясни той.
9
Коментара по темата
9.
mastera
16.08.2016 08:56:41
shh taq ebati moshnata kifla prilicha na babami , toq pich kade e spal kato si e izbiral jena
8.
Ko4a
15.08.2016 13:57:33
Ne ve,igrali Sa si sado-mazo I toq zmey bez da iska go e kolnal
7.
Запознат
15.08.2016 13:24:28
...също като онова прочуто самоубийство..."нещастникът се наръгал три пъти сам в гърба, след което се хвърлил от един мост!"
6.
кукуруку
15.08.2016 12:27:41
Сигурно ножът му е имал зъб, изчакал е го е да заспи и с един скок от масата се е забил в шията аааааааа
5.
тото3
15.08.2016 11:59:10
И кой , аджеба, е непредпазливия убиец?!?!
4.
НИК ДО №3
15.08.2016 11:55:37
ТИ ПЪК......МОЖЕ ЛИ ДА ЗАДАВАШ ,ТАКИВА "ЕЛЕМЕНТАРНИ" ВЪПРОСИ..........ПО-ДОБРЕ СИ ПУСНИ ВЕСКО МАРИНОВ, ДА ТИ ПОПЕЕ ПЕСНИЧКАТА ЗА ПОЛИЦИЯТА ;-)
3.
Подробност
15.08.2016 11:47:03
Само не разбрах как се е вързал пак след като си е резнал гърлето
2.
НИК
15.08.2016 11:47:00
АБСОЛЮТНО СИГУРНО Е ,ЧЕ ОФИЦИАЛНАТА ВЕРСИЯ НА "ПОЛИЦИЯТА" И "ПРОКУРАТУРАТА" ЩЕ Е "САМОУБИТ"......БЕЗ ДА ИСКА СЕ Е ЗАКЛАЛ ,А ПОСЛЕ И СИ Е ВЪРЗАЛ РЪЦЕТЕ ОТЗАД.........ЧИСТА СЛУЧАЙНОСТ...,АБСОЛЮТНА НЕПРЕДПАЗЛИВОСТ............
1.
Луциян
15.08.2016 11:12:39
Да по слочайност се заварзал и безда иска си забил нож във вратъ
  Добави Коментар
Бившият ми каза, че съм проститутка, а аз не съм, твърди тя Той не е наркоман, но обича да си пийва, каза Светлана  Роден шофьор получи 34 електронни фиша Дължи над 4 бона
Джакпотът се изстреля в космоса, печалбата ще направи някого много богат За неделния тираж е 10,6 млн.лева Ще се борят за оставане в "Един за друг" Джулия и Христо са последни в моментното класиране
Грозна драма в живота му Това го съсипа  Празник е Православието почита паметта на Преподобни Бенедикт
Самолет се запали в САЩ За щастие няма жертви Има много важно поверие за днес Не влизайте в кавги и конфликти
На седмото небе е Синът му постигна нещо забележително Добра прогноза за времето Слънчево през по-голямата част от деня
Какво е състоянието на Коко Тайсъна Продължава да е критично Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Повечето от украинските бойци, участвали в сраженията край Суджа, са избити или пленени, а Путин заяви, че те трябва да бъдат третирани като терористи