Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ЕВН побърка Ветрен, сривове в мрежата изпъват нервите на хиляди

Баровският квартал Ветрен се разраства с бързи темпове, което налага спешни инвестиции в електропреносната мрежа
Ключови думи:
ЕВН побърка жителите на баровския бургаски квартал Ветрен, сигнализираха наши читатели. От вчера има постоянни сривове, буквално през 7-8 минути. Домакинските ни уреди няма да издържат, алармираха местните.

Най-вероятно мрежата е претоварена и не може да издържи на натоварването, но местните се питат защо дружеството не е предприело превантивни мерки, предвид факта, че са само за последната година имат сериозен ръст в регистрирането на нови абонати в квартала.

Ветрен се разраства изключително бързо, а мрежата очевидно не може да поеме цялото натоварване, заради което в най-големите жеги електроснабдителната система просто се срива.

Сериозен е проблемът и за първата университетска болница в Бургас – УМБАЛ „Дева Мария“, която има алтернативно захранване, но постоянното прекъсване на тока създава много проблеми на лекарите още повече, че има животоподдържащи апарати, които няма как да спрат да работят. Ако това се случи изходът ще бъде фатален.

Флагман.бг отправи запитване към ЕВН, но към 11 часа все още нямахме отговор.

Припомняме, че преди години магистралният електропровод на Слънчев бряг не издържа на натоварването и точно по това време на годината причиняваше постоянни сривове. Проблемът бе разрешен едва след сериозна инвестиция, каквато очевидно ще е нужна и във Ветрен.
7
Коментара по темата
7.
до номер 3 и 5
03.08.2016 08:57:53
Живейте си там в миризливия град където си изхвърляте боклука през балконите.....
6.
Лъжа
03.08.2016 08:54:38
Лъжа , лъжа , лъжа и пак лъжа
5.
Бургас
01.08.2016 12:21:50
Какъв баровски квартал е с.Банево.В представите на малкия човек е баровски.Наличието на голяма къща не те прави баровец.Когато си роден да пълзиш, не можеш да хвърчиш.Само дурета живеят там.
4.
se1
01.08.2016 12:08:54
Това са абсолютни измислици! Аз съм във Ветрен цяла сутрин. Няма нищо такова!
3.
Fuego
01.08.2016 11:52:45
Хахахахахха!Баровски квартал!Хахахаахха! Разсмяхте ме много. Има две прилични къщи на кръст и баровски квартал хахаахах
Флагман вярно сте много измислени хахахахахха.
2.
e
01.08.2016 11:39:26
тва е щото възстановяват липсите от кражбите на ток в Кошарица с главен герой-кмета!
1.
сарафово
01.08.2016 11:14:22
Същата работа е и тука правят каквото си искат
  Добави Коментар
Какво е състоянието на Коко Тайсъна Продължава да е критично Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Повечето от украинските бойци, участвали в сраженията край Суджа, са избити или пленени, а Путин заяви, че те трябва да бъдат третирани като терористи 
Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди
ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто
Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС
Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени"