Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

В Морската градина става горещо: Татуирани фенове идат на талази към плажа (СНИМКИ)

Напомпани и голи до кръста младежи с поне една бира или нещо по-твърдо в ръка пристигат за мача
Ключови думи: Ботев, Локомотив, Пловдив, фенове, ултраси, хулигани, погроми, Бургас, дерби, полиция, охрана, централен плаж, северен плаж, морска градина, Флагман

Феновете на пловдивските отбори "Локомотив" и "Ботев", които днес ще играят градското дерби в Бургас, вече пристигат на талази в Морската градина, видя репортер на Флагман.бг. Татуирани и голи до кръста младежи с поне една двулитровка бира или нещо по-твърдо в ръка настъпват към плажа, където в момента е препълнено с хора. 

Засега напрежение не се усеща, агитките тепърва пристигат. Жълто-черните са ограничени на Северния плаж - от Мостика до ресторант "Фиеста", а черно-белите - на Централния - в пространството пред хотел "Приморец". 

Автобусите с фенове пък спират на паркинга пред Бюрото по труда - на метри от стадиона и от Пето РПУ в ж. к. "Лазур". Пространството е отцепено с полицейска лента, два паяка преместват паркиралите автомобили, на място са и униформени, които следят за реда.

Репортер на Флагман.Бг посети и стадион "Лазур", където точно в 11 часа трябваше да започне продажбата на билети. В 11,25 часа обаче касата все още бе затворена, а пред нея се бяха насъбрали най-нетърпеливите. Все още няма сериозен наплив за билети.








12
Коментара по темата
12.
e
30.07.2016 15:58:46
Кви фенове са това? наркоманско първенство
11.
Хахаха
30.07.2016 14:36:45
Тая обърната кофа с татусите, ако му изшия един шамар ще му кача ваденките зад ушите, ебахти калъфа!!
10.
А
30.07.2016 14:26:49
защо няма възмутени граждани от това ,че голи до кръста татуирани фенове се разхождат из града?
9.
умници защо
30.07.2016 14:23:09
Сте снимали паяка пред кметство "зора"или паяка използва ситуацията да изкара някой лев
8.
до 1
30.07.2016 13:58:55
Каква кръв бе на тоя който му е прилеят ще ходи надрусан и пиян една седмица
7.
БМБ И ЖАНДАРМЕРИЯТА
30.07.2016 13:55:13
Къде са
6.
Digu
30.07.2016 13:38:39
"или нещо по-твърдо в ръка" хаха
5.
Ужас о ужас
30.07.2016 13:35:50
Ама вие имате репортери.... ОУ ужас. Аз мислех че имате драскачи които правят копи/пейс.
Моля да бъда извинен
4.
вежко
30.07.2016 13:26:43
Няма да е лошо всичките тия селяци да влязат в масова битка с чикики и да се приключва с тия селски истории че ми писна от малоумни дето и за биячи не стават.

Тва да ходиш с разперени ръки е акт демонстрация присъщ на животни, които нямат достатъчно сила за да са фактор. Лъва, вълка, крокодила и всички хищици се спотайват и не правят впечатление преди да си вземат това което им се полага !

ЗАПОМНЕТЕ ТОВА КАПУТИ!!!!
3.
До 1
30.07.2016 13:05:32
Каква кръв бе, човек? На тях кръвта им е алкохол и синтетика. Каква кръв бълнуваш?!?!?!?!
2.
Хаха
30.07.2016 13:02:43
И бургаските кифли и курви ще тичат след тях, и после като ги зарежат, ще се питат откъде им е дошло
1.
Живот и здраве
30.07.2016 12:38:33
Тази енергия която ще изливат , могат да я дадът за нещо положително.. Дошли са хиляди мъже.. вместо да се правят на супергерои, може всеки да отиде да дари кръв.. ( например ) ..
  Добави Коментар
Какво става с тялото ни, когато произвежда серотонин Как серотонинът ни прави по-щастливи, какви ползи носи за нашето здраве и какви активности можем да правим, за да активираме неговото производство Шок на финала на Ергенът, Мартин Елвиса си тръгва с най-меркантилната дама Мартина, Анна-Мария и Силвия са останалите 3 моми, които остават до края
5 чудни трика, с които ще кажете "сбогом" на петната по дрехите Въз основа на познанията за молекулярната структура на замърсяването, производителите на пералните вече са разработили няколко програми Рубио: С Украйна обсъдихме териториални отстъпки Украйна предлага 30-дневно примирие, Тръмп планира разговор с Путин
Бившият кмет на Пазарджик Тодор Попов катастрофира От полицията съобщиха, че няма пострадали водачи, щетите са минимални, но заради подаден сигнал на 112 екип на полицията е на място С тази каша ще свалите килограми и ще се подмладите за нула време Най-хубавото е, че се прави от съставка, достъпна за всички и освен това е изключително вкусна
Траурен хумор или квартален абсурд? Изоставен ковчег предизвика вълна от реакции Едни се смеят, други се кръстят – а отговорните органи още умуват Ще има проблем при ваденето на шофьорските книжки Затруднени са издаването и замяната на свидетелствата за управление на моторни превозни средства, съобщиха от МВР
Рибар счупи 46-г. рекорд с улова си Мъжът и улови рибата на 7 февруари и призна, че не гонил някакъв специален улов, а просто се забавлявал с приятел Пет ​​​​​години затвор за Начо Пантелеев, убил Ферарио Спасов при катастрофа Защитникът на осъдения и прокуратурата ще обжалват присъдата
Край! Развеждат се до часове След серия от изневери чашата на търпението й прелива, когато поредната му забежка в лицето на Светлана Василева излиза в ефир с обидни обвинения Как да се справим с ужасната болка в кръста Упражненията трябва да се изпълняват поне десет пъти на ден