Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жоро Главата остригал Николета Лозанова заради изневяра

Ключови думи: Николета Лозанова, Жоро Главата, глава, обръсната, изневяра, новини, отмъщение
Защо дългите букли на Николета Лозанова биват остригани до корен, а после потъват в тоалетната? Тази наказателна акция срещу плеймейтката се разнася от години като пример за последствията, които могат да стигнат всяка невярна красавица. Докато днешната водеща на предаването „Папараци" е гадже на сина на взривения в асансьор бос от СИК Стоил Славов - Жоро Главата, бандитът реже цялата опашка с косата й и я пуска в канала на тоалетната. Николета е хваната в изневяра от любовника си и мутренските му прийоми го карат да й отмъсти именно по този начин.

Случката се е разиграла през 2009 г. Тогава плеймейтката и сикаджията бяха гаджета, а след това тя го замени с футболиста Валери Божинов. Жоро Главата направо превърта от рогата, които шавливата Николета му слага с богатия кръчмар. Той подозирал, че красавицата му кръшка, и й направил изненадващо посещение в апартамента й, където я заварил в леглото с друг мъж.

Разяреният и ревнив богаташки син ступал любовника на Лозанова, а нея самата я заключил в банята, където хванал ножиците и отрязал опашката й, пише hotnews.bg. Той офъкал красавицата като момче, а Ни Ло не излязла от дома си в продължение на седмица, припомнят си запознати с мутренската история.

Николета умело се възползвала от модерната тогава къса подстрижка на световни поп звезди и накарала фризьорите да оформят така гривата й.

„Още си спомням как Николета влезе във фризьорския салон с една шапка, под която беше скрила отрязаната си коса, и се насочи към коафьора. То си личеше, че някой си е изкарал гнева върху лисващите й кичури и не можеше да скрие този факт, но полагаше всички усилия, за да не се разчуе", припомнят си свидетели на тогавашния трагичен вид на красавицата.

Според тях пловдивчанката ужасно се срамува от случката и до днес не може да преживее шока от агресията на тогавашното й гадже. Малко по-късно силиконката се раздели с Жоро Главата и се насочи към футболиста Валери Божинов, чиято съпруга стана през есента на 2011 г., но изкара едва 3 години като негова законна половинка.

По време на брака им историята се повтори и водещата на „Папараци" отново бе спипана с чужди мъже. Футболистът, който играе в сръбския футболен клуб „Партизан", хвана Николета в изневери с цели трима мъже - турски бизнесмен с инициали Ф.Г., зърнен бос от Стара Загора, както и с бившия й Ники Михайлов.

За щастие на силиконовата красавица случката с отрязването на кичурите не се повтори от Валери. „Николета няма да се промени. Не може да бъде вярна на един мъж и това си е. Божинов не знае за рязането на косата й. Тя умело скри историята от него, но дори и да знаеше, той не би постъпил като Жоро Главата, няма неговите мутренски маниери", коментират от обкръжението на пловдивчанката. Лозанова е спипвана в крачка и от други нейни гаджета, носи мълвата.

„Не може да й се отрече на Николета, че въпреки че е минала през леглата на много мъже, успява да постигне това, което си науми. Беше си поставила за цел да се омъжи за Валери Божинов и го направи. Искаше да преспи с Филип Плейн и с Роналдо, също успя", коментираха не без злоба други видни златотърсачки.
3
Коментара по темата
3.
DJARO
04.05.2016 12:56:58
SVIRKOLETA MOJE SAMO DA SI ME4TAE za KRISTANO RONALDO i FILIP PLEiN.tva si e 4EREN PR.........kakto i da go POGLEDNETE>>>>>>>>>>>takava KIFLA-LIGLA E TAQ 4e si nqmate na ideq
2.
Imam aver deto I toi taka gi strije
04.05.2016 11:24:11
Познавам бургаския стелис капанов като го ядосаха неговите любовници и той ги стрижише така на село вс ги острига и после приличаха на овце и никога повече него ядосваха
1.
555
04.05.2016 10:55:00
давай Ники давай с това темпо накрая до Митко Пищова ще стигнеш
  Добави Коментар
Защо Роксана иска Рачков да е с нея в асансьора на "Капките" Певицата навремето заседнала за цели 32 минути, от тогава не се качва сама Тъжният финал на Пищова: От „цар на жените“ до самотен гроб Нито една миска не го изпрати 
Преодоля селския си диалект Макар че днес вече говори изчистено, певицата откровено признава, че преходът не е бил лесен Новите депутати полагат клетва, Илиян Илиев от МЕЧ се отказа Рокади в НС
Каза стряскащи думи Очаква ни разлика от 20° между събота и вторник, според Георги Рачев САЩ с удар по интересите на Русия... От финансово естество
Министър Мирослав Боршош обсъди развитието на туризма в Костенец с местната власт Ето какво се случи Бунт за заплати подпали БНТ Служителите са готови за протест, ако не им увеличат заплащането
Китай, Иран и Русия с много важни преговори Относно ядрената програма на Техеран Бившият ми каза, че съм проститутка, а аз не съм, твърди тя Той не е наркоман, но обича да си пийва, каза Светлана 
Роден шофьор получи 34 електронни фиша Дължи над 4 бона Джакпотът се изстреля в космоса, печалбата ще направи някого много богат За неделния тираж е 10,6 млн.лева