Стотици коли са блокирани към Южното Черноморие, има ПТП край Ченгене скеле
22 Юли 2017, Събота, 07:13 ч.
Автор: Флагман.бгОпашката е километрична, движим се с по метър на минута, казаха читатели на Флагман.бг
Стотици коли са блокирани към Южното Черноморие, съобщават читатели на Флагман.бг. Опашката от автомобили в посока Бургас-Созопол достига до изхода на града – до пътния възел за Малко Търново и Крайморие.„Блокирани сме и не можем да мръднем. Движим се с по метър на минута!”, казаха наши читатели.
Оказа се, че причина за задръстването е ПТП край надлеза за Ченгене скеле. Бургаски автомобил е нацелил пловдивски Фолскваген, ударът изглежда тежък, но за щастие няма пострадали. Двете коли вече са избутани встрани от движението, за да се освободи място за движението, но въпреки това се е образувала километрична опашка.


В категории:
Пътна обстановка
Наказаха гребец за секс в самолет, животът му може да се разруши
04/11/2025, Вторник 22:03
1
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
04/11/2025, Вторник 21:33
0
Разби се военен хеликоптер, тръгнал на спасителна мисия
04/11/2025, Вторник 21:12
0
Необичайни светофари объркват водачите в големи градове
04/11/2025, Вторник 20:33
1
Огромно количество месо с неясен произход е отрито в складове в София
04/11/2025, Вторник 20:20
0
Зимни капани за шофьорите
Откриха 112 мъртви тюлена
04/11/2025, Вторник 19:20
0
Ще се разболеем ли, ако излезем с мокра коса в студено време
Габриела и Джан Микеле разкриха дали са заедно след "Ергенът"
04/11/2025, Вторник 18:40
0
Светлана призна, че има ново гадже и е богат бизнесмен
В Пловдив ще има зимен атракцион като във Виена
04/11/2025, Вторник 18:33
0
Цяла България ги гледа: Лавинна опасност за милионерите

Тоталното презастрояване на черноморието ни без никакъв план и без да се съобразят възможностите на пътната и плажна инфраструктура, както и тяхното развитие. Това е основната причина за отлива от нашите курорти, имам в предвид отлива на нормални и платежоспособни хора. Приятен плаж !