Извънредно! Новият шеф на митниците Георги Костов започна ударно, разбиха наркоканал на Малко Търново
15 Май 2017, Понеделник, 15:58 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ48-годишен мъж е задържан с амфетамин за 1,1 млн.лева
Новият шеф на Агенция „Митници” Георги Костов, който пое поста в края на миналата седмица, започна с ударна акция срещу контрабандните канали, научи Флагман.бг.В неделя сутринта на ГКПП „Малко Търново” е задържан 36 кг амфетамин за 1,1 млн.лева. Арестуван е 48-годишен мъж, който е управлявал автомобила. Подозренията са, че това е част от канал за износ на амфетамин към Турция и последвал внос на хероин към България.
Задържаният е в бургаския арест и предстои да се иска удължаване на мярката му за неотклонение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
В категории:
Крими
Блестяща фурна без усилие - лесен начин за почистване
Цветовете, които ни подмладяват
Лесна мусака с картофи и кайма - класическа домашна рецепта
Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II
Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март
Боб с наденица в гювеч - стара рецепта
Българи с много красиви имена празнуват днес
Дъжд по Южното Черноморие, студ в края на седмицата
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне
Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил
Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите
Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота

Спрели са амфетамин "за Турция". Разбра ли хубаво? За Турция! Тъй че въобще не ми пука от тези показни "акции". Проблемът на митниците е контрабандата, а не наркотикът, който или е за Турция, или е от Турция за Европа. Нашата трева и пико си ги готвят тука, ни ги внасят.
Нали са спрели наркотика ,кво ви пука пие ли срича ли .
На всяка манджа мирудии,аман.
Ако този удар е дело на новия шеф, то излиза, че той е знаел за този канал и някак си си е траел за да го разбие след като го назначат за шеф?!
Ако пък това е дело на митничарите от пункта, то защо се приписва на новия шеф, който токущо е назначен.Както се пее в една песен: Ко'и туй нещо?