×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шофьор с "Мерцедес" помете работник край Летището в Бургас (ОБНОВЕНА И СНИМКИ)


Шофьор с "Мерцедес" помете работник край Летището в Бургас (ОБНОВЕНА И СНИМКИ)
На платното все се виждат следите от зверската катастрофа. На малката снимка е "Мерцедес"-ът, който блъсна работника
09 Май 2014, Петък, 12:16 ч.
Автор: Флагман.бг

Мъжът е от фирма „Бургаспътстрой”, той е с множество травми, в безсъзнание и с опасност за живота

"Мерцедес" с бургаска регистрация помете работник от фирма „Бургаспътстрой” край Летище-Бургас, около 14:30 часа днес. Фирмата извършва ремонт на участъка от кв. Сарафово към Бургас.

Блъснатият мъж е 52-годишният Али Муса, който е в тежко състояние и е отведен в МБАЛ-Бургас. Колата е шофирана от 23-годишен бургазлия. Според очевидци той е карал с над 100 км/ч. Мястото на ремонта е обозначено, а ограничението в този участък заради ремонтните дейности е 40 км/ч. Шофьорите са предупреждавани да намалят скоростта с табели далеч преди това.

Според колеги на Али, той е носил и сигнална жилетка. Пробата за алкохол на шофьора е отрицателна. Той все пак първи се е притекъл на помощ на пострадалия, но шансовете на Али да оцелее са нищожни, коментираха лекари.

По първоначална информация раненият работник е с множество травми по цялото тяло, в безсъзнание и е с опасност за живота.

52-годишният Али е блъснат на това място. В момента той бере душа в болницата
Мерцедесът се е опитал да избегне челния удар, но маневрата е направена твърде късно и с висока скорост
Това е колата, която е ударила Али Муса

Мястото е отцепено от полицаи и се разпитват свидетели на инцидента
В отсечката ограничението е 40 км/ч, но със сигурност водачът на Мерцедеса е карал много по-бързо

 


В категории: Животът


32
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
Димитър КИРЯКОВ Поредно меле с тир и три автомобила Поредно меле с тир и три автомобила 27/06/2026, Събота 11:26 0
32
Коментара по темата
32.
`FLAGMAN DOLU
16.03.2016 18:56:30
0
0
EI MALUUMNICI OT FLAGMAN KOGA SHTE SPRETE DA KACHVATE SNIMKI NA HORA KOITO SA POCHINALI ILI TEJKO POSTRADALI NE VA LI E SRAM DA SNIMATE KRYVTA I NE SAMO I DA Q KACHITE VSICHKO PRAVITE ZA REITING A STE PYLNI MISHKI !!!!!!! BEZSRAMNICI !!!!!!!
31.
....
16.05.2014 02:36:55
0
0
Kvi bogatashi e brato...?? Mnogo e zabavno kato vidq na vsqka statiq Mercedes ili BMW i vednaga asociaciqta 4e e bogatash i 4e kara barzo. Kato gledam koli4kata ne e nqkav posleden model S klassa. 4e 4ovek e blasnat qsno neosporimo e... oba4e ot snimkite ne vidqh az nito edin na znak da e obozna4eno 4e ima remont!! Na takuv put bi trqbvalo prez 100 m da ima tabeli i konusi za obozna4enie. Kato gledam tipi4no za BG lipsvat napalno :X :)
30.
gullu
10.05.2014 14:23:12
1
3
i kakvoto da se kaje coveka si otide...
i az sim sofyor na vseki moje da se sluci,no nyakoyi bogatasi kato se kacat na mercedesi BMV ta se mislyat za koy znay kakvo...to za bogatasite ne sistestvuvat zakonite...to dali v BILGARIYA ima zakoni....zagubena strana jiveem....ey taka ste si mrem i nikoy nisto nyama da napravi,KOYTO IMA PARICKI TOY PECELI ZA JALOST.....TOVA E BILGARIYA HUBAVATA NO NEZAKONNATA DIRJAVA....UPRAVLYAVANA OT MUTRI.....
29.
Fani
10.05.2014 14:11:01
0
4
Za jalost majit pocina dneska mu e pogrebenieto.
28.
читател
10.05.2014 11:14:50
0
5
Всеки който седне зад волана носи отговорност и то е да пази себе си и другите на пътя. Независимо да ли е пешеходец или работник.Хора скороста убива. Набийте си го в главите. Да ли щтеше да се случи ако е карал по бавно шофьора на мерцедеса. Всички си мислим, че като седнем зад волана сме недосегаеми. Напротив с единия крак сме в гроба, ас другия в затвора. И накрая всички съжаляваме за станалото
27.
komatsu
10.05.2014 10:05:41
0
5
neka vski koito sedne zad volana da ne si misli che e nedosegaem. Kolite sa ot lamarina i plasmasa a stroitelnite mashini sa ot debela stomana !
26.
komatsu
10.05.2014 10:03:08
0
3
Pochivai v mir kolega !
25.
...
10.05.2014 09:19:03
2
4
ne e vinoven shofiora kato ne ste bili tam ne burzaite da sudite dostatachno mu e guzno na momcheto ... na vseki moje da se sluchi
24.
бирхан
10.05.2014 08:34:19
3
2
всички боклуци тръгват към морето ,ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО
23.
:)
10.05.2014 08:10:40
4
2
Tes mangali det rabotat po patishtata sa drop pqni postoqnno posle shofiorabil vinoven shtot karal sas 100
Mnogo visokata skorost ili nad 100 aide 120 kat gledam kokolata kva e ama nali triaa ds ima nwkoi vinoven i koi da e toi SHOFIORA
22.
шофьора на линейката
10.05.2014 07:37:31
2
2
Ето за жалост какво става. Почивай в мир
21.
ИВАН
10.05.2014 07:22:19
3
8
За съжаление работника почина.
Всички многознайковци искат голямо обозначение по пътя.
Необходимо е голямо ВНИМАНИЕ.
Виновен е единствено и само водача на МПС.
Добре е да караме мерцедес дори и не най големия и модерен но е добре да караме със съобразена скорост когато има ремонти.
А защо не се запитате за мястото където е станало произшествието-не е в началото на ремонтирания участък и водача е знаел че в момента има ремонтни работи.
Нека бъдем реалисти а не другите да са виновни -в случая пътната фирма.
Мир на праха на човека !
20.
лалето
10.05.2014 01:29:07
1
2
БУРГАСПЪТСТРОЙ........пълна олигофрения. Преди няколко месеца на пътя Бургас -Несебър попаднах в същата ситуация/гъста мъгла два конуса и много потенциални жертви/цяло чудо е че нямаше пострадали.Вина.....? Бургаспътсрой кой е виновен? Нека този който получава заплата за това да поеме отговорност
19.
koleto75
10.05.2014 01:28:21
1
0
TABELA IMA6E PADNALA NA ZEMQTA V TREVATA 4AK NA MOSTA ZA KABLE6KOVO RABOTNICITE IMAHA JELETKI SAMO
18.
мнение
09.05.2014 23:29:09
2
3
До всички очевидци: някой видя ли дали хората носят КАСКИ ???? доколкото разбрах удара е в черепната област, ако човека носеше каска нямаше да се получи тази ситуация тъй като е нямал пряк удар с колата и главата му.
17.
Niki
09.05.2014 23:24:41
0
9
Дано да оцелее човека :S Жалко е, че се е случило.
И аз минах от там около 2 часа преди инцидента, само че в другата посока - към Варна. Точно ми направи впечатление (за кой ли път) че изобщо не са обезопасени работниците. Няколко конуса на метри от тях - никакви табели - нищо.
В Америка бях наскоро - там едни светещи стрелки слагат - огромни и се виждат от далече. Отделно, че ограниченията се спазват, а зад работниците има поне един паркиран голям камион за да ги пази (също със стрелка) и поне един работник, който непрекъснато маха с оранжево флагче и сигнализира на шофьорите, че се извършва работа по пътя.
Освен това, ако не успеят да запълнят ямите до края на деня вечер ги покриват с едни огромни дебели 1-2см ламарини за да не си чупят хората колите из траповете. Но там нямат цигани и затова..
16.
шофьора на линейката
09.05.2014 22:52:23
3
12
Само аз пък да ви кажа.Човека е в много тежко състояние.Ако преживее вечерта щте бъде цяло чудо.А както човека от долу пишейки се "Читател" всички които сме на пътя трябва да мислим преди всичко с главите си. Българите просто нямаме толеранс на пътя. На нас явно война не ни трябва за да се избиваме.Просто ни дайте по една кола и ни гледайте сеира
15.
читател
09.05.2014 22:24:38
1
3
До Дипаяров: Малко по наватре сам от теб в нещата.По добре оганати ламарини от колкото смъртен случай.А странични огледала се продават във всеки магазин за авточасти или аксесоари за коли
14.
chitatel
09.05.2014 22:16:48
0
0
Tozi koito se pishe s inizial "a" zashto iskash da se dade informazia na telefona otdolu.Kato prikluchi razsledvaneto to she kaje koi kriv koi prav. Na patia imashe samo konusi. Az sashto minah ot tam. A samo edin savet. Kato ima "ptp" neka organite da spirat dvijenieto a ne da go ostaviat da si varvi. Zashtoto zabeliazah che kogato ekipa na barza pomosht doide nikoi ne spria ili ne namali za da moje horata da si svarshat rabotata.
13.
Дипаяров
09.05.2014 22:13:15
1
1
Do chitatel: Първо пиши на кирилица...пък после давай съвети! Щот нищо не ти разбрах. Големи Професори сте... :) Аз нямам огледала на колатЪ. Важното е да сме Живи и Здрави....
12.
verdo
09.05.2014 22:05:45
0
0
6ofiora sam li e bil
11.
chitatel
09.05.2014 22:02:19
0
0
Po dobre pitaite v reanimazia da li choveka e jiv. Zashtoto nada li shte prejivee noshta. A za informazia pitaite kolegite mu koito sa bili tam gledaiki kak pomitat kolegata im
10.
a
09.05.2014 21:52:53
1
1
Моля всички, които имат повече информация за случая да се свържат! На: 0877620649
9.
chitatel
09.05.2014 21:49:43
0
5
Samo moga da kaja edno shofiorcheto da si tarsi korav advokat. Zashtoto choveka nada li shte ocelee. Ima cherepno mozachna travma. I edin savet kato shofior,kam vsichki novoizlupeni shofiori i takiva koito sa opitni. Gledaite si ogledalata. I kato vidite lineika napravete i miasto zashtoto moje niakoi vash rodnina: maika, bashta ili deteto vi da e vatre. Zamislete se
8.
иван колев
09.05.2014 20:33:30
1
10
Жал ме е за човека,но днес там тези хора с нищо не се бяха обозначили,Това е поредната малоумщина на пътните фирми
7.
gullu
09.05.2014 20:15:59
2
6
TAKA E TO V BILGARIYA COVEKA SI RABOTI IDVA EDIN BLISKA GO POSLE NYAMALO VIDIMOST ...TO DA NE E MRAVKA BE ////DAY BOJE SEGA DA NE OBVINYAT RABOTNIKA....SIGURNO TAKA STE NAPRAVYAT SOFYORA KOYTA KARA S NESIOBREZENA SKOROST NYAMA VINA ...COVEKA KOYTO SI SEDI E VINOVEN NALI ...TAKA E NALI SME V BILGARIYA NYAMA DRUG NACIN.....
6.
СТАН
09.05.2014 19:56:04
1
7
А понятието несъобразена скорост?
Защо защитавате водача ?
5.
Димитър Радев
09.05.2014 19:17:52
5
15
Аз минах от там минути след като се беше случил инцидента,и да ви кажа не видях предупредителни знаци,може и да е имало 1-2 конуса но със сигурност нямаше знаци и каквото и да е друго което да показва че там се извършва ремонтна дейност.Имаше един колега на пострадалия който с ръка показваше на идващите коли да намалят.Както повечето неща който правим (отгоре,отгоре) в България имитирайки дейност,така и там мерките за обезопасяване на участъка бяха една голяма О
4.
Мнение
09.05.2014 18:11:56
4
10
Напълно съм съгласна с последните 2 коментара, карах с колата покрай въпросните работници около 14ч , можеше да стане пак голяма беля даже мислех да спра и да се скарам с работниците!Бяха си сложили конусите точно където работеха а беше завой и нямаше никаква видимост!!!СЪЖАЛЯВАМ ЗА РАБОТНИКА НО НЕ МОЖЕ ЧОВЕК КАКТО КАРА С 80 км и фа падне на 40, тези ПРЕДУПРЕДИТЕЛНИ ЗНАЦИ СЕ СЛАГАТ ПО ЗАКОН МИНИМУМ 100 м преди работниците , машината им и т. н.Не познавам момчето но мога да свидетелствам за това има камери могат да се видят колите които са минали !!!
3.
Иван
09.05.2014 18:02:10
4
20
Не оправдавам водача, но имаше конуси преди валяка и хората, които хвърляха асфалта, а пострадалият беше доста по- напред и мисля, че пълнеше фугите със смола. Споделям това, защото се движех в автомобил зад произшествието и аз бях човека, който се обади на 112. Мнението ми е, че по- скоро е виновен ръководителя на обекта , тъй като не е предприел необходимите обезопасявания.
2.
Димитър
09.05.2014 16:34:57
2
28
Не може знак с ограничение 40км/ч. на 50м. от работниците да се счита за обезопасен участък. Това е смешно! По какъв начин са обезопасени работниците? Жилетката ли го обезопасява? Или 3-те конуса с тях? Не оправдавам водача на МПС-то, но защо няма поставена сигнализация на 100м 500м 1км? Случката е станала точно след завоя на изхода на летището. Няма светлинни индикации, няма конуси няма и ограничителни знаци. Един единствен знак с ограничение 40км/ч... жалка работа.
1.
...
09.05.2014 16:12:58
2
6
Май е 80 км, ама кой да гледа и провери. ;)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори